akce
loading Nahrávám obsah ....

brýlové čočky


Správný výběr brýlové čočky "šité na míru" vaší potřebě, je bezesporu nejnáročnější část procesu pořizování nových brýlí. Vysoká odborná průprava, praxe a úzká spolupráce se špičkovými výrobci dioptrických brýlových čoček, zajišťuje našim zákazníků tu nejvyšší profesionalitu a pomoc v orientaci se v široké škále možností.

Probereme s vámi rozdíly mezi plastovými a klasickými skleněnými čočkami. Zorientujeme vás v problematice různých typů antireflexních úprav. Rozdiskutujeme problematiku všech typů multifokálních brýlí a jejich výhod proti používání jiných brýlí na blízko a jiných na dálku. Nabídneme verzi čoček čirých, samozabarvovacích, nebo variantu módních barevných odstínů.

Při dnešním způsobu života, kdy mnozí z nás tráví většinu svého času u monitoru počítače, nabízíme velmi oblíbenou "office", nebo-li "kancelářskou" čočku. Není potřeba měnit brýle na čtení, ani na monitor. S tímto typem čočky zvládnete obojí. Jedná se o individuálně přizpůsobené brýlové čočky pro všechny druhy prací na blízko a střední vdzálenstosti, tedy od cca 30 cm do cca 3,5 m.