akce
loading Nahrávám obsah ....

jsme specialisté na péči o zrak dětí

Rádi bychom Vám představili jednu z našich očních optik, která se specializuje na dětské pacienty.

Oční optika TANA na ulici Uhelná 8 v Olomouci působí pod záštitou oční lékařky MUDr. ŠPAČKOVÉ (specialistka na vyšetření dětských pacientů) a Oční kliniky TANA.

Máme široký sortiment brýlových obrub i pro nejmenší - od 2 do 18 let (značky např. Hello Kitty, Čtyřlístek, Shrek, Adidas, Active, NEW YORK YANKEES).                

Při výběru brýlí pro dětské zákazníky zohledňujeme především bezpečnost dětí, brýle jsou z materiálů odolných a zároveň pružných, aby dětem co nejdéle vydržely. V případě jakékoliv havárie nabízíme expresní servis náhradních dílů a oprav. Brýlové čočky nabízíme na míru dle refrakční vady. Zhotovíme brýle, přes které bude Vaše dítě perfektně vidět, budou se mu líbit a navíc mu jistě dlouho vydrží.                                

Do brýlí zasazujeme jakoukoliv korekci, včetně speciálních prizmat, čoček k nápravě šilhání. Dále nabízíme velký výběr okluzorů, náplasťových, plstěných v různých barevných a obrázkových variantách.           

Protože víme, že v dnešní době se děti věnují i mnoha nejrůznějším sportům nabízíme i sportovní brýle v dioptrickém provedení – na kolo, gymnastiku, fotbal, plavání, lyže … VŠE S DIOPTRICKÝMI ČOČKAMI.

Víme, že dětské brýle je třeba zhotovit co nejdříve, dodací doba je 1 – 3 dny (ve standardní brýlové korekci).

V neposlední řadě myslíme i na sourozence dětí, kteří potřebují brýle – v optice je k dispozici výběr hraček pro zpestření návštěvy Vašich dětí.

Samozřejmě nenabízíme brýle jenom pro děti, na OPTICE TANA Uhelná 8 si při jedné návštěvě vybere i dospělý.

Proto neváhejte a přijďte se k nám podívat.