Realizace brýlí

Realizace brýlí

S pomocí nejmodernější techniky a umu, který jsme si za dlouhá léta fungování optiky osvojili, zhotovujeme brýle opravdu s radostí a profesionalitou. Od počáteční objednávky brýlové čočky na míru, přes naprosto precizní a přesný zábrus až po kompletaci a následné vydání zákazníkovi. Servis, objednávka náhradních dílů, opravy a splnění individuálních žádostí jsou pro nás taktéž velmi zásadní .

Správný výběr brýlové čočky „šité na míru“ vaší potřebě, je bezesporu nejnáročnější část procesu pořizování nových brýlí. Vysoká odborná průprava, praxe a úzká spolupráce se špičkovými výrobci dioptrických brýlovýchčoček, zajišťuje našim zákazníků tu nejvyšší profesionalitu a pomoc v orientaci se v široké škále možností.

Probereme s vámi rozdíly mezi plastovými a klasickými skleněnými čočkami. Zorientujeme vás v problematice různých typů antireflexních úprav. Rozdiskutujeme problematiku všech typů multifokálních brýlí a jejich výhod proti používání jiných brýlí na blízko a jiných na dálku. Nabídneme verzí čoček čirých, samozabarvovacích, nebo variantu módních barevných odstínů.

Při dnešním způsobu života, kdy mnozí z nás tráví většinu svého času u monitoru počítače, nabízíme velmi oblíbenou „office“, nebo-li „kancelářskou“ čočku. Není potřeba měnit brýle na čtení, ani na monitor. S tímto typem čočky zvládnete obojí. Jedná se o individuálně přizpůsobené brýlové čočky pro všechny druhy prací na blízko a střední vdzálenstostí, tedy od cca 30 cm do cca 3,5 m.